sales@ipsturk.com
  info@ipsturk.com
(درباره شرکت ساختمان سازی و مشاور املاک آی پی اس ترک ( ترکیه اینترنشنال پروفشنال سرویس

آی پی اس ترک یک شرکت بین المللی املاک در شهر آنتالیا در ترکیه است. ما به عنوان یک "شرکت ساختمانی"و همچنین به عنوان "آژانس املاک و مستغلات" در آنتالیا به ثبت رسیده ایم. شرکت ساختمانی و مشاورین املاک آی پی اس تورک، ثبت شرکت، اخذ اقامت، پیمانکاری، نقشه کشی، نظارت و اجرا، دارای مجوز رسمی شماره 4800494948 از دولت ترکیه و پروانه کار 320216 از شهرداری آنتالیا. شرکت آی پی اس ترک در سال 1999 با کاربری توریست و سیاحت در استانبول تاسیس گردید . خدمات این شرکت ارائه تورهای تفریحی بازرگانی تجاری و سرویس VIP برای مراجعین از کشورهای ایران ، کویت ، قطر ، عمان و روسیه در موارد ذکر شده است و به نحوه تخصصی برای برگزاری مناسبت های خاص ، سمینار و نمایشگاه های بین المللی تا سال 2007 در استانبول و از سال 2007 به بعد با افزودن شعبه آنتالیا خدمات مشابه ارائه گردیده است. در سال 2012 با تغییر قوانین ترکیه به منظور جذب سرمایه گزار و صدور مجوز برای ویزای اقامت به خریداران ملک و سرمایه گزاران ، شرکت آی پی اس فعالیت خود را بر روی املاک و مستغلات متمرکز کرد و با افزایش دو شعبه در سال های 2013 در آنکارا و 2014 در ازمیر گستره فعالیت خود را در زمینه طراحی ساختمان و دکوراسیون داخلی و ساخت پروژه های حداکثر یکصد واحدی نیز آغاز کرد و تا کنون سه پروژه ساختمانی را تکمیل و تحویل و در حال حاضر در مراحل پایانی چهارمین پروژه خود در آنتالیا می باشد. نکته مثبت و وجه تمایز این شرکت ، قیمت مناسب تمام شده املاک به نسبت کیفیت مصالح و در نظر گرفتن سلیقه مشتری بستگی به فرهنگ و ملیت خریدار در خصوص دکوراسیون و فرنیش و متریال نازک کاری داخل هر واحد است . به دلیل گستره تبلیغات این شرکت در سطح بازار ایران ، ترکیه و کانادا سیاست دفاتر فروش این شرکت همکاری با سازندگان معتبر امارات متحده عربی ، بریتانیا و کانادا برای فروش سازه های آنها به مشتریان و سرمایه گزاران گرامی است. این شرکت با در اختیار داشتن تیم فروش و مشاوره بسیار قوی و بهره گیری از امکانات مناسب اداری و سرویس ایاب ذهاب منحصر به فرد با پرسنل با تجربه و آموزش دیده تخصصی و مسلط به چندین زبان، آمادگی دارد تا شعبه فروش مستقیم دفاتر شرکت های سازنده در سراسر دنیا را در ترکیه راه اندازی ، مدیریت و مشارکت نماید . شرکت آی پی اس ترک آنتالیا امروز با افتخار و سابقه ای درخشان و قابل روئیت از نزدیک به شما اعلام می دارد که در بخش های زیر می تواند راهگشا یا شریک مناسبی برای شما باشد:

• خرید و فروش املاک مسکونی ، اداری ، تجاری ، هتل و مجموعه های تفریحی توریستی و کارگاه و کارخانه .
• نقشه کشی ساختمان و اخذ تمام مجوز های لازم برای زمین یا پروژه شما .
• پیمانکاری تاسیسات و پایلینگ تا سازه و بنا از پایه تا اتمام و حتی تحویل با فرنیش بر اساس نظر شما در نقشه دلخواه.
• مشارکت در ساخت هر نوع پروژه ضمن اخذ مجوزات لازم بدون نیاز به سرمایه مالک زمین.
• پذیرش سفارش ساخت برای سرمایه گذار انبوه ساز یا سفارش ساخت سازه های خاص و لوکس شخصی.
• پذیرش سرمایه گذار و شریک در پروژه های شخصی و غیره با کاربری های متفاوت .
• نظارت بر ساخت برای کنترل کیفی پیمانکاری.
• طراحی داخلی و تغییرات نقشه بر اساس استاندارد و اخذ مجوزهای لازم از شهرداری.
• اعزام تیم های مهندسی ناظر یا اجرائی و پیمانی برای طرح و اجراء به تمام کشورهای دنیا .

• امور مهاجرت و توسعه تجاری در کشورهای ترکیه و کانادا . واحد فروش و اجاره املاک و مستقلات در ترکیه
آی پی اس ترک در ارائه لیست املاک و مستغلات برای خرید و یا فروش همواره بهترین قیمت ها را به شما پیشنهاد می دهد. شما قادر خواهید بود علاوه با تماس با مشاوران ما به زبانهای فارسی ، ترکی ، انگلیسی ، آلمانی و روسی از لیست کامل املاک و مستغلات کلاسه شده در وب سایت شرکت بازدید کنید و آخرین شرایط  خرید و یا فروش ملک و مستغلات همراه با خبرهای روز مرتبط را از ما دریافت کنید. تنوعی از لیست املاک و مستغلات در سراسر آنتالیا و حومه این امکان را برای خریداران و فروشندگان و سرمایه گزاران فراهم کرده است که همواره بهترین انتخاب را متناسب با قیمت های روز بدست بیاورند.
شرکت آی پی اس ترک با توجه به آشنایی کامل با استاندارهای سازه در ترکیه همواره با سازنده هایی همکاری در ساخت و تحویل پروژه های املاک را دارد که تمامی مراحل ساخت تا تحویل سازه را رعایت کرده و با سبک استاندارهای سازه های اروپایی و مدیترانه ای کاملا" آشنایی دارند. کیفیت و قیمت مناسب همراه با مشاوره زیر نظر متخصصین و مشاوران شرکت آی پی اس ترک رضایت کامل برای همه خریداران ، فروشندگان و سرمایه گزاران را فراهم کرده است.
شرکت آی پی اس ترک با برنامه قبلی سالیانه در نمایشگاهها و کنفرانس های املاک و مستغلات در آنتالیا حضور دارد و می توانید با ثبت عضویت در شبکه های خبری و اجتماعی ما از آخرین برنامه ها مطلع شوید. یکی از مزایای ویژه برای همه خریداران و سرمایه گزاران ارائه خدمات بعد از فروش از سوی شرکت آی پی اس ترک می باشد که شامل : فرنیش کامل ملک – اجاره – تهیه بیمه و ...  است .

خدمات ساخت و ساز املاک و مستغلات
فعایت ما در ساخت و ساز به چهار دسته تقسیم می شود:
› طراحی و ساخت پروژه
› مدیریت در ساخت و ساز
› ساخت و سازهای عمومی
› پروژه های خاص

ساخت و ساز شرکت آی پی اس ترک به اندازه کافی بزرگ برای ارائه طیف وسیعی از خدمات مورد نیاز، اما به اندازه کافی کوچک به ارائه پروژه های با توجه شخصی به استانداردهای مشتریان ما با کیفیت، برنامه، و بودجه است. خدمات به مشتریان بیش از فقط یک بار عبرت گرفتن درساخت و ساز کانسترکت است. برای ما، به این معنی است که ترویج و حفظ روابط قوی با همکاری با مشتریان ما را به درک نیازهای خود و کمک به دستیابی به اهداف خود از همان آغاز به آنهاست. باید این بدان معناست که در حال تغییر برنامه های ما به حداقل رساندن اختلال به یک کسب و کار و یا به سادگی درک این موضوع که خدمات ساخت و ساز به معنای کیفیت ارائه اطلاعات سریع و دقیق بدون نیاز به درخواست مشتری است. ما انجام یک پروژه راموفقیت آمیز در نظر نمی گیریم مگر اینکه مشتری ما کاملا راضی باشد. این نگرش باعث به تکرار کسب و کار و کار با کیفیت بالا شده است.

کلید توانایی ساخت و ساز آی پی اس تورک به موفقیت ارائه پروژه از طریق ماژول مدیریت ساخت و ساز تداوم تیم از فاز پیش از ساخت و ساز از طریق مرحله ساخت و ساز است. ما نقش خود را به عنوان مدافع شما در نظر می گیریم – ما در اینجا برای اطمینان از پروژه طراحی و ساخت با بودجه خود شما و سطح کیفیت که شما انتظار دریافت آن را خواهید داشت عمل می کنیم. فلسفه مدیریت ساخت و ساز ما در حال توسعه، روابط کاری فراگیر تعاملی میان مشتری، شرکت های طراحی، و تیم ساخت و ساز آی پی اس تورک متمرکز است.

ستون اساسی فلسفه ما برای پروژه های طراحی و ساخت اعتماد است. با توسعه و تقویت اعتماد بین مالک، پیمانکار و مهندس، همکاری قابل توجه است که توسعه یافته که ترجمه به پروژه های موفق و مشتریان راضی است. هنگامی که این که انجام شده، مشتریان آنچه را می خواهند و تجربه ساخت و ساز یک سفر لذت بخش می شود. بیشتر و بیشتر مشتریان در حال انتخاب به فرایند طراحی و ساخت پروژه های سرمایه خود را برای، تبدیل جداول در کم هزینه انتخاب پیمانکار به نفع بهترین ارزش، سابقه روابط مهندس و پیمانکار، و توانایی این تیم به عملکرد مشترک. استقبال از فلسفه طراحی و ساخت و ثابت کرده است که افزایش فرصت برای نوآوری در حالی که ارائه پتانسیل برای کوتاه کردن برنامه کلی پروژه – یک وضعیت برد-برد برای همه اعضای تیم در پی دارد.

مواردی که ما در دستور کار خود داریم عبارتند از:
ارائه ی تمامی مواد، نیروی کار، تجهیزات و خدمات.
عقد قرارداد و تجارت همراه با پیمانکاران متخصص مختلف.
تقاضا برای مساعدت و یا درخواست برای مجوز در روند ساخت و ساز.
برنامه نظارت و جریان نقدی.
ثبت دقیق گزارشات.
حصول اطمینان از محل پروژه امن و مطمئن.

به عنوان متخصصین ساخت و ساز، ما درک می کنیم مسئولیت ما ساخت و ایجاد با کمترین اثرات زیست محیطی ممکن است. در طول هر مرحله از پروژه، ما از نزدیک کار با مشتریان، معماران و مهندسان را برای ارائه اطلاعات مورد نیاز برای تعیین بهترین راه برای رسیدن به اهداف پایداری بررسی می کنیم.

خدمات مشاوره ای مهاجرت به کانادا
گروه مهاجرتی آی پی اس ترک با بهره مندی از مشاوران مهاجرتی و حقوقی و متخصص و همچنین وکلای رسمی امور مهاجرت و عضو انجمن مهاجرت کانادا ICCRC  به طور رسمی در زمینه مشاوره امور مهاجرت و توسعه تجارت در کشور کانادا فعالیت دارد. صداقت، برخورداری از تیمی کار آمد، نگاهی تخصصی و دقیق به پرونده های مهاجرتی، ارائه خدمات سریع و با کیفیت به مشتریان و اشراف کامل به محدوده وسیعی از برنامه های مهاجرتی از عوامل موفقیت گروه مهاجرتی آی پی اس تورک و رضایت مشتریان در سال های اخیر می باشد. تلاش ما کسب موفقیت هر پرونده اقامتی توسط نیروی متخصص ماست که دقت در تمام جزئیات پرونده و سپس ارائه صحیح و جامع اطلاعات و کلیه مدارک دارد.

متقاضیان که قصد اقدام مهاجرت دارند به دلایل ذکر شده زیر، با هزینه ای مناسب، آگاهی و اطمینان بیشتر به کمک مشاور آگاه و با تجربه ما می توانند تمام مراحل مهاجرتی خود را با موفقیت طی نمایند:
- جلوگیری از صرف هزینه های گزاف شرکت های مشاوره ای مربوطه
- نداشتن اطلاعات کافی در مورد تمامی مراحل اقامت کبک و فدرال کانادا
- نبود هر گونه نقص در پرونده خود اعم از مدارک و فرم (عامل به تعویق افتادن حداقل ۶ ماه در پروسه)
- داشتن اطلاعات مهم در مورد فرم ها و رزومه شخصی، اطلاع دقیق از زمان تحویل مدارک به اداره مهاجرت
- دریافت فایل نامبر پرونده خود در ایمیل و آدرس شخصی متقاضی (بسیار مهم)
- آشنای با تمام اطلاعات لازم و ضروری قابل ارائه به افیسر در روز مصاحبه و سایر موارد

خدمات مشاوره ای سفر و اقامت در ترکیه :  سالها تجربه کاری ما در خصوص کشور ترکيه به ما اين جرات را ميدهد که بگوييم ترکيه تخصص ماست و شرکت آی پی اس ترک بهترين نرخ های تور ترکيه ، تور استانبول، تور آنتاليا، تور آلانيا، رزرو هتل ترکيه و اجاره آپارتمان ترکيه ، ثبت شرکت در ترکيه و اقامت در ترکيه را زیر نظر بهترین مشاوران و وکلای امور مهاجرت برای شما فراهم آورده است تا با خیالی آسوده به کشور ترکیه روادید قانوی همراه با خانواده داشته باشید.    

با تشکر - مدیر و بنیانگذار
ceo@ipsturk.com


پاسخگویی آنلاین توسط اپلیکیشن های زیر
    
با ما در شبکه های اجتماعی زیر همراه باشید


مراکز گردشگری
مکانهای تاریخی ‹
برنامه های فرهنگی ‹
سرگرمی ها ‹
هتلها ‹
اطلاعات پرواز ‹

لینک های مهم        
خانه ‹       
درباره ما ‹       
لیست املاک ‹       
امور مهاجرتی ‹       
تماس با ما ‹       

درباره ما
آی پی اس ترک شرکت بین المللی املاک در شهر آنتالیای ترکیه است. این شرکت ساختمانی و آژانس املاک و مستغلات، در زمینه های مشاورین املاک، ثبت شرکت، اخذ اقامت، نظارت و اجرا، پیمانکاری و نقشه کشی فعالیت دارد.
Copyright © 2017 IPS Türk ! All rights reserved.