sales@ipsturk.com
  info@ipsturk.com
Sirket Tarihi
Sirketimiz 72 yil önce Iran'da Emlak ve Yatirim Danismanligi üzerine kuruldu. 31 yil önce Aile sirketi olarak yurt disindaki ilk ofisimizi Amerika Birlesik Devletleri'nin Los Angeles kentinde açtik. Yaklasik 13 yil öncede Dubai'de çok büyük bir sirket kurduk.
2007 senesinden beri,Dubai'de her sene en çok satış yapan şirket ünvanı olan " Top Seller " ödülüne layık görüldük. Bu başarılarımızdan ötürü,Suudi Arabistan'dan dünyanın önde gelen bir yatırım firması ve İspanyol Hükümeti ile birlikte İran ve Uluslararası pazarlara yönelik çalışmalarımıza başladık.
2007 senesinden beri bu iki ülke ile Exlusive olarak çalışıyoruz. Suudi yatırm firmamaız için İspanya Hükümetinden en küçüğü 200 dönüm olan 7 arazi satın alıp,buralara küçük bir şehir tabir edebileceğimiz 7 projeyi bitirip,satışlarını gerçekleştirdik.
Dubai dışında,Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles,Kanada Toronto,İngiltere Londra,İspanya Barselona,Madrid ve Murcia,Suudi Arabistan ve İran'da çeşitli şehirlerde toplam 9 Uluslararası ofisimiz bulunmaktadır.
Yaklaşık olarak 2 ay içerisinde Los Angeles'ta yeni bir şube açacağız.
Ispanya'da ki projelerimizi,dünyanin önde gelen sayili Yatirim firmasi olan POLARIS WORLD ile birlikte gerçeklestirmekteyiz.
Sadece Dubai ofisimiz her ay minimum ortalama olarak 10 ile 16 adet arasında V.I.P portföy satışı gerçekleştirmektedir. 2009 senesinde 27 adet yük gemisine sahip diğer önemli bir Arap Yatırım ve Lojistik Şirketide şirketimiz ile ortak çalışmaya başladı. Bu şirketle küçük çapta ve lokal projeler geliştiriyoruz.
Bunlara ek olarak,son 15 yıldır,hergün kesintisiz olarak,İran'nın en popüler iki kanalı olan,ITN Iran ve GEM TV'de hergün 30'ar dakikalık reklamlarımız yayınlanmaktadır.
Ayrıca son 40 yıldır İran'nın en büyük iki gazetesinde hergün ilanlarımız çıkmaktadır.Dubai'de de 12 yıldır reklamlarımız kesintisiz olarak 2 gazetede yayınlanmaktadır.
Her 6 ayda bir dünya çapındaki tüm Yatırımcılarımız ve Ofis Müdürlerimiz ile Dubai'de bir araya gelerek,yeni projeler ve yeni pazar arayışları içinfikir alışverişlerinde bulunuyoruz.
2013 yılında yaptığımız son toplantıda,yeni projeler ve pazarlar için Antalya'yı tercih ettik.
Yıllardır sahip olduğumuz üst düzeydeki müşteri portföyümüz ve Yatırımcılarımız için Antalya'da da kaliteli işlere imza atarak,burada standartlarımız ve marka değerimizle farklılığımızı göstermek , sektöre yeni, farklı bir soluk ve bakış açısı getirmek istiyoruz.
 

ABOUT US
IPS Turk offers commercial services trade tours and VIP services for clients from Iran, Kuwait, Qatar, Oman and Russia. Our branches are in Antalya, Ankara, Istanbul, Izmir.

      USEFUL LINKS
      › Home
      › About us
      › Property Listing
      › Immigration
      › Contact us

      › Ancient Cities
      › Festivals
      › Entertainments
      › Airlines
      › Hotels
      › Tour Packages

You can directly chat with us on
    
Follow us on

Copyright © 2017 IPS Türk ! All rights reserved.